REZYDENCJA2

BIAŁY DWOREK

Biały Dworek to kameralny i luksusowy obiekt położony w jednym z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych zakątków Beskidu Śląskiego. Usytuowany jest niemalże w sercu Wisły, pomiędzy korytem królowej polskich rzek oraz potoku Kopydło, przy głównej trasie do Istebnej. Na tyle blisko centrum miejscowości, aby osoby zainteresowane korzystaniem z kurortowych atrakcji mogły udać się tam na piechotę, jednocześnie już na uboczu, aby osoby ceniące ciszę odnalazły w nim błogi spokój.

Historia obiektu sięga połowy XX wieku, kiedy to funkcjonował pod nazwą Domu Wypoczynkowego Wierchy II. W latach 90, na dotychczasowych fundamentach wybudowano nowy pensjonat, którego oryginalna architektura zachowała się do czasów współczesnych. W roku 2017 zrealizowano remont elewacji budynku. 

Na początku roku 2020 Biały Dworek zmienił właścicieli. Przeprowadziliśmy generalny remont obiektu, by nadać mu nowy charakter, nowoczesnej i luksusowej rezydencji.

Przygotowaliśmy dla Państwa 7 pokoi i 2 studia o wysokim standardzie. W sumie jest to 31 miejsc noclegowych. Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienki, telewizory oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Goście korzystać mogą również z parkingu usytuowanego na terenie posesji oraz przechowalni sprzętu sportowego. W ramach części wspólnej oddajemy do Państwa dyspozycji lobby i restaurację a od  kolejnego sezonu także salę konferencyjną, kącik dziecka i strefę SPA. Rezydencja otoczona jest przestronnym terenem zielonym. Nasz ogród to miejsce, w którym można odpocząć, biesiadować oraz spędzić aktywnie czas.

Państwa bezpieczeństwo to kwestia priorytetowa. Posesja jest ogrodzona, a obiekt jest monitorowany. Dodatkowo, na okres pandemii, opracowaliśmy specjalne procedury postępowania, zgodne z ministerialnymi wytycznymi dla obiektów turystycznych.

Weather Icon