pok_4_end

POKÓJ NUMER 4 - STANDARD+ (2 + 1 LUB 2)

Przygotowany dla par lub rodzin z jednym lub dwójką dzieci. Apartament o powierzchni 18 m2 z eleganckim wystrojem i stonowaną kolorystyką w naturalnych odcieniach kamienia (biel i szarość) oraz drewna (brąz i beż), przełamanych detalami w kolorze niebieskim. Jasny pokój, oświetlony promieniami słońca, wpadającymi przez 2 okna. Widok z nich rozpościera się na pobliskie wzgórza, tereny zielone i okoliczną zabudowę. W apartamencie znajduje się łazienka o powierzchni 3,5 m2 , z umywalką, prysznicem, toaletą, suszarką oraz grzejnikiem.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy:

- szerokie łoże małżeńskie z nocnymi szafkami i lampkami
- rozkładaną kanapę, zapewniającą komfortowy sen dwóm osobom
- możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego na specjalne życzenie
- stolik oraz wygodne fotele
- dużą szafę oraz wieszaki na odzież wierzchnią
- telewizor z dostępem do Internetu
- bezpłatne łącze Wi-Fi
- zestaw do parzenia kawy i herbaty

Ceny pobytu w poszczególnych pokojach oraz studiach sprawdzić można poniżej w systemie rezerwacyjnym, po wybraniu daty oraz wskazaniu liczby Gości oraz ich wieku.

Naszych Gości zapraszamy także do korzystania z przestrzeni ogólnodostępnych, czyli lobby z częścią wypoczynkową i telewizyjną z dostępem do Internetu, restauracji w której serwujemy pyszne regionalne śniadania, ogrodu i znajdującej się w nim chaty grillowej, a od kolejnego sezonu także z sali konferencyjnej, kącika gier i zabaw oraz strefy SPA.

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Weather Icon