pok_9_end

POKÓJ NUMER 9 - STUDIO (2 + 2)

Przestronne studio o powierzchni 22,5 m2 , w którym komfortowo wypoczną 4 osoby. Apartament składający się z dwóch pokoi o powierzchni 12,5 m2 (pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami) i 10 m2 (sypialnia z łożem małżeńskim) z eleganckim wystrojem i stonowaną kolorystyką w naturalnych odcieniach kamienia (biel i szarość) oraz drewna (brąz i beż), przełamanych detalami w kolorze zielonym. Widok z balkonu (1,5 m2 ) rozpościera się na pobliskie wzgórza i okoliczną zabudowę. W pokoju znajduje się łazienka o powierzchni 3 m2, z umywalką, prysznicem, toaletą, suszarką oraz grzejnikiem.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy:

- 2 pokoje oraz przedpokój
- szerokie łoże małżeńskie z nocnymi szafkami oraz lampkami
- dwa łóżka pojedyncze
- możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego na specjalne życzenie
- stolik oraz wygodne fotele
- dużą szafę oraz wieszaki na odzież wierzchnią
- telewizor z dostępem do Internetu
- bezpłatne łącze Wi-Fi
- zestaw do parzenia kawy i herbaty

Ceny pobytu w poszczególnych pokojach oraz studiach sprawdzić można poniżej w systemie rezerwacyjnym, po wybraniu daty oraz wskazaniu liczby Gości oraz ich wieku.

Naszych Gości zapraszamy także do korzystania z przestrzeni ogólnodostępnych, czyli lobby z częścią wypoczynkową i telewizyjną z dostępem do Internetu, restauracji w której serwujemy pyszne regionalne śniadania, ogrodu i znajdującej się w nim chaty grillowej, a od kolejnego sezonu także z sali konferencyjnej, kącika gier i zabaw oraz strefy SPA.

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Weather Icon